خانه > محصولات > مشخصات محصول

نام محصول : سیستم جامع مالی تولیدی / صنعتی


معرفی مختصر سیستم جامع مالی تولیدی منا

سیستم جامع مالی تولیدی منا یک سیستم یکپارچه مالی میباشد که به منظور پاسخگویی به نیازهای اطلاعاتی واحدهای تولیدی / صنعتی طراحی و تولید شده است. درطراحی این برنامه سعی شده است که از پیچیدگیهای ظاهری واقعی و تصنعی اجتناب شود و به دور از مقاصد تبلیغاتی ، به سادگی کاربری و قدرت درونی سیستم توجه شود و به همین دلیل است که از منوهای عریض و طویل و تو در تو در این سیستم خبری نیست و همه چیز در نهایت شفافیت اطلاعاتی در اختیار کاربر قرار گرفته و پنهان کاری اطلاعاتی در حد ضرورت و بشکل موثری رعایت گردیده است. این ویژگی سیستم باعث شده است که کاربران ، خود را در محیطی پربار و از لحاظ اطلاعاتی غنی احساس نمایند. ما معتقدیم که نوعی تفکر تکریم کاربران در طراحی سیستم حاکم بوده است و همین امر باعث شده است که فرمهای ورود اطلاعات سیستم بخشی از شفاف سازی اطلاعات را بعهده بگیرند و به صورت پیشفرض گزارشات اولیه ای از وضعیت  اطلاعاتی سیستم را به کاربر ارائه نمایند. بنابراین یکی از نقاط قوت سیستم این است که اطلاعات اولیه موردنیاز کاربر همیشه در معرض دید او میباشد و کاربر فقط برای تهیه گزارشات مهمتر و کلیدی تر به منوی گزارشات مراجعه مینماید. این سیستم دارای 8 زیر سیستم به شرح زیر است که همه سیستمها بصورت یکپارچه با هم در تعامل هستند. وآنلاین بودن این تعامل یکی از ویژگی های بارز این سیستم یکپارچه است.

1-  سیستم حسابداری

2- دریافت و پرداخت

3- انبار

4- فروش

5- تولید

6- اموال

7- حقوق و دستمزد

8- تسهیلات

 

حسابداری منا
 
 
همانگونه که در طرح زیر هم ملاحظه میشود ، در سیستم جامع مالی منا ، زیر سیستم حسابداری بعنوان یک سیستم مرکزی ایفای نقش میکند. یعنی همه ی زیر سیستمها نتایج مالی عملیات خودرا بصورت سند حسابداری به این زیر سیستم ارسال میکنند. این ارتباط بین زیرسیستم حسابداری و سایر زیر سیستمها بصورت آنلاین و لحظه ای بوده و  به محض وقوع رویدادهای مالی در هر زیر سیستم ، اسناد حسابداری توسط زیر سیستم مربوطه صادر و به سیستم حسابداری ارسال میگردد. روابط بین زیر سیستمها بصورت شماتیک در شکل زیر نمایش یافته است :
حسابداری منا - روابط بین سیستمها
 
نکته مهم : نکته مهم در رابطه با ارتباط زیر سیستم ها با سیستم حسابداری این است که استانداردهای ثبت اسناد در تمامی زیر سیستمها توسط مدیر مالی تعیین میشود و سیستم هیچ گونه اجبار یا اعمال سلیقه ای در این مورد به مدیران مالی تحمیل نمیکند. با این حال برای سهولت استفاده ی آندسته از کاربرانی که مایل هستند از مشاوره مالی سیستم استفاده نمایند برای کلیه ی عملیات مالی ممکن ، مقادیر پیش فرضی در سیستم گنجانیده شده است. بنابراین خریداران این سیستم از یک مشاوره ی درون سیستمی  رایگان نیز بهره میبرند و واحدهایی که مدیر مالی یا مشاوره مالی نیز ندارند میتوانند از این ویژه گی سیستم بهره برداری نموده و خلاء های دانشی  واحدهای خود را در زمینه حسابداری تا حد زیادی جبران نمایند. این ویژگی تقریبا منحصر بفرد و مهم ، یکی از پارامترهای هوشمند سازی بوده و سیستم جامع مالی منا را به سیستمی نیمه هوشمند تبدیل کرده است.
سیستم جامع مالی منا  هم در نسخه تک کاربره  و هم تحت شبکه به خریداران ارائه میشود و تعداد کاربران شبکه با ماژولهای 10 کاربره تقسیم بندی میشود. یعنی نسخه تحت شبکه ی این سیستم بصورت پیشفرض با 10 کاربر فروخته میشود و خریدار میتواند به پرداخت مبلغ مابه التفاوت نسبت به خرید 10 کاربر بعدی اقدام نماید بعنوان مثال سیستم دو کاربره با 10 کاربره و  سیستم 11 کاربره با سیستم 20 کاربره قیمت یکسانی دارد.

مخصوص واحدهای تولیدی / صنعتی

120,000,000
200,000,000
45,000,000